Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony


Szanowni Użytkownicy Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy i filii w Staszkówce!

Dyrektor Ośrodka Kultury i Biblioteki informuje, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do dnia 27 grudnia 2020 roku prowadzenie przez biblioteki publiczne i naukowe działalności polegającej na udostępnianiu zbiorów jest dopuszczalne pod warunkiem zapewnienia, aby w pomieszczeniu dostępnym dla osób korzystających ze zbiorów biblioteki przebywała jednocześnie nie więcej niż jedna osoba na 15 m2 powierzchni takiego pomieszczenia, z wyłączeniem bibliotekarzy.

W bibliotece w Moszczenicy może przebywać jedna osoba, natomiast w Staszkówce trzy, z zachowaniem 1,5-metrowej odległości (nie dotyczy to rodzica lub opiekuna z dzieckiem). Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zasłonięcie ust i nosa. Nie jest możliwe organizowanie zebrań i spotkań powyżej pięciu osób. Nie ma wolnego dostępu do półek, książki podaje bibliotekarz. Zwrócone egzemplarze podlegają kwarantannie.

Użytkownicy w Moszczenicy proszeni są o szczególną uwagę i ostrożność ze względu na prowadzone w budynku prace budowlane. Prosimy również, aby osoby niepełnoletnie, ze względów bezpieczeństwa, korzystały z biblioteki tylko pod opieką dorosłych.

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content