Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Dokumenty do pobrania:

1. Statut Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce.

2. Regulamin organizacyjny Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica.

3. Plan pracy Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce wraz z punktami: przy Zespole Szkół w Moszczenicy i przy Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy w roku szkolnym 2019/2020.

4. Plan pracy Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce wraz z punktami: przy Zespole Szkół w Moszczenicy i przy Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy w roku szkolnym 2020/2021.

5. Plan pracy Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce wraz z punktami: przy Zespole Szkół w Moszczenicy i przy Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy w roku szkolnym 2021/2022.

Pozostałe dokumenty dotyczące działalności Placówki Wsparcia Dziennego są opublikowane na stronie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce tutaj.

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content