Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku — święto wszystkich mam. Bycie mamą to wielkie, życiowe wyzwanie. Macierzyństwo to czas, w którym chwile radosne przeplatają się ze zmęczeniem, niewyspaniem, troską o zdrowie dziecka. Każdej mamie zależy, aby jej dziecko było szczęśliwe, zdrowe, wyrosło na wspaniałego i dobrego człowieka.

By tego dokonać, mamy często sięgają po publikacje, które pomagają wpływać na wszechstronny rozwój ich pociech. Nasze biblioteki posiadają w zbiorach książki, które wspierają i ułatwiają wychowanie i rozwój najmłodszych. Pisaliśmy o nich tutaj.

Z okazji Dnia Matki zapraszamy Czytelników do internetowej zabawy. Zachęcamy do wyszukania w katalogu biblioteki książki, której tytuł zawiera ponadczasową myśl dotyczącą mamy. Autora i tytuł książki prosimy wysyłać na adres e-mailowy: moszczenica@okib.eu bądź okibstaszkowka@interia.pl.

Zapraszamy też do wysyłania ciekawych cytatów i sentencji, których bohaterem jest mama. W ten sposób stworzymy zbiór cytatów, poprzez które będziemy mogli wyrazić to, co czasem trudno wypowiedzieć własnymi słowami.

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content