Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich Państwa na spotkanie pn. „Nasze Kobiety wczoraj i dziś”. Wydarzenie jest ukłonem w kierunku wszystkich Pań z naszej Gminy z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Wystawa fotografii, którą dla Was przygotowujemy, będzie podróżą w czasie do przeszłości, okazją do przywołania pięknych wspomnień, a także ukazaniem historii i dziedzictwa naszej społeczności. Będzie ona portretem kobiety i jej roli we wspólnocie jaką tworzymy, a także okazją do obserwacji procesu zmiany tej roli. Zachęcamy wszystkie panie do nadsyłania swoich fotografii na adres mailowy: kultura@okibmoszczenica.pl, lub dostarczenia ich bezpośrednio do Ośrodka Kultury.

Nasze spotkanie będzie także sposobnością do prezentacji celów i założeń Zadania “Utworzenie Izby Pamięci Moszczenicy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w ramach programu własnego Narodowego Instytutu Muzeów “Izby Pamięci”

Podczas wydarzenia odbędzie się koncert zespołu „Sturmbrass”, złożonego z tegorocznych maturzystów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im Fryderyka Chopina w Krakowie. Zaprezentują nam mieszankę muzyki jazzowej, filmowej, rozrywkowej, marszowej i góralskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content