Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Dobiega końca realizacja projektu „Mała książka — wielki człowiek”, w którym Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy oraz filia w Staszkówce brały udział.

W gminie Moszczenica aż 109 dzieci w wieku przedszkolnym zbiera delfinkowe naklejki, które potwierdzają ich czytelnictwo książek wypożyczonych w naszych bibliotekach. Komplet dziesięciu naklejek upoważnia do odbioru Dyplomu Małego Czytelnika oraz czytelniczego badzika. Najaktywniejsi już otrzymali zasłużone dyplomy za wzorowe czytelnictwo.


Zapraszamy naszych małych Czytelników, którzy jeszcze nie zebrali dziesięciu naklejek z delfinkami na karcie małego czytelnika, aby uzupełnili braki do końca czerwca.

Kartę potwierdzającą dziesięć wizyt w bibliotece, w czasie których wypożyczane były książki dla dzieci, należy dostarczyć do biblioteki. Tam czekają dyplomy i badziki potwierdzające, że rośnie grono małych, wiernych czytelników.

Informujemy również, że od września będzie realizowana kolejna edycja projektu skierowana do przedszkolaków. Szczegóły podamy już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz portalu społecznościowym Facebook.

{gallery}zdjecia/2020/6/mkwcpodsumowanie{/gallery}

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content