Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Jeżeli Święty Mikołaj jeszcze do Was nie przyszedł albo prezent nie był trafiony, to mamy dobrą wiadomość. Każdy Czytelnik, który w grudniu odwiedzi bibliotekę w Moszczenicy lub w Staszkówce będzie miał możliwość otrzymania niespodzianki.

Zasada jest prosta: z proponowanych przez biblioteki niespodzianek Czytelnik wybiera sobie do przeczytania zapakowaną w papier świąteczny książkę, nie znając jej tytułu, autora ani tematyki. Podpowiadamy, że wybraliśmy dla Was te publikacje, które chętnie czyta się w długie, zimowe wieczory. Polecamy książki przede wszystkim o tematyce świątecznej i zimowej. Wśród niespodzianek znajdują się m.in. takie, które pomagają w objaśnieniu tradycji związanych z Bożym Narodzeniem oraz takie, dzięki którym można wykonać ciekawe ozdoby. Ci, którzy chcą kreatywnie spędzić czas z dziećmi może trafią na książki z łatwymi eksperymentami. Nie zabraknie również powieści dla dorosłych i ciekawych opowieści dla dzieci.

Mamy nadzieję, że w każdej wybranej publikacji znajdziecie coś, co Was zainteresuje, a po przeczytaniu chętnie wrócicie do biblioteki, aby wypożyczyć kolejne książki–niespodzianki. Zapraszamy do zabawy!

Chętnie będziemy gościć tych, którzy do tej pory nie byli czytelnikami naszych bibliotek i teraz chcą to zmienić.

{gallery}zdjecia/2020/12/ksiazkiniespodzianki{/gallery}

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content