Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10–18 lat do udziału w bezpłatnych szkoleniach „Bezpieczne zachowania w sieci”, organizowanych w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim”. Projekt jest realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, dofinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Podczas szkolenia „Bezpieczne zachowania sieci” zostaną omówione rodzaje niebezpieczeństw w Internecie. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci, poznają narzędzia do właściwego przechowywania plików, nauczą się, jak się zabezpieczyć, gdy wirus zaatakuje oraz poznają dobre praktyki w korzystaniu z narzędzi on-line.

Szkolenia będą prowadzone w formie zajęć zdalnych od września do października 2021 roku. Przewidujemy 15 zajęć, które będą się odbywać cyklicznie — we wtorki i czwartki, w godz. 14.15–15.45. Rozpoczęcie jest planowane na 14 września 2021 roku.

Zapisy są przyjmowane w Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy do 6 września 2021 roku. Podczas zgłoszenia należy uzupełnić niezbędne dokumenty. Za dziecko do 13. roku życia wypełnia je rodzic / opiekun prawny, natomiast młodzież powyżej 13. roku życia uzupełnia samodzielnie.

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej informacji na stronie www.siecnakulture.pl.


Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content