Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach oraz Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zapraszają uczniów klas 3–5 szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Niesamowite przygody skarpetek, pięciu kun i jednego wynalazcy”.

Tematem tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego będzie fabuła czterech wybranych książek autorstwa Justyny Bednarek. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach.

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o tymczasowym zamknięciu placówek kulturalnych zgłoszeń do udziału w konkursie można dokonywać telefonicznie bądź e-mailowo do dnia 27 marca 2020 (piątek):

— OKiB w Moszczenicy: 18 354 10 44, biblioteka-moszczenica@o2.pl

— OKiB w Staszkówce: 18 354 18 61, okibstaszkowka@interia.pl

Organizatorzy Konkursu zastrzegają, że w związku z zaistniałą sytuacją termin eliminacji może ulec zmianie. O wszystkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Do etapu gminnego należy zapoznać się z treścią dwóch książek autorstwa Justyny Bednarek Pięć sprytnych kun oraz Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają!Etap gminny odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku (czwartek) w Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy.

Finał Konkursu odbędzie się 4 czerwca 2020 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Zgoda na udział w konkursie.
Zgoda na publikację wizerunku.


{gallery}zdjecia/2020/0/PCK_mbp{/gallery}

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content