Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Ośrodek Kultury i Biblioteki serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Wachowicz — autorką książek kulinarnych, dziennikarką telewizyjną, producentką.

Spotkanie, które poprowadzi Bartłomiej Kiełtyka, odbędzie się 13 września 2019 roku (piątek) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej byłego gimnazjum. Podczas wydarzenia będzie można zakupić książki autorstwa Ewy Wachowicz oraz zdobyć autograf naszego gościa. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ewa Wachowicz — urodzona w Klęczanach, absolwentka I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach, po maturze wyjechała na studia do Krakowa, gdzie podjęła naukę w Akademii Rolniczej. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania jakością na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. We wrześniu 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata. Rok później przyznano jej tytuł Miss Świata Studentek w ramach World Miss University. W latach 1993–1995 pełniła funkcję rzecznika rządu. Od 1993 roku była prezenterką telewizji Polsat. Założyła własną firmę producencką i zajmowała się realizacją programów w Polsacie, m.in. Poradnik imieninowy, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. W 2007 roku zaczęła produkować autorski program kulinarny Ewa gotuje. W Polsat Café realizowała programy: Gadżety kobiety, WySpa, Przez żołądek do serca. Jest autorką książek kulinarnych, m.in.: Słodki świat, Ewa gotuje, Ewa gotuje szybko, Ewa gotuje. Obiady, Ewa Wachowicz. Sałatki, Ewa Wachowicz. Ciasta, Gotuj z Ewą.

 

Projekt „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”, realizowany jest z programu 
Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content