Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Ksiazki  za nami. Tym razem klubowicze mieli okazję porozmawiać o książce Marcina Wilka pt. „Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia”.

Wyjątkowo opowiedziana historia niezwykłej artystki. „Jej otwarta i szczera radość była czymś unikatowym i wprost zaraźliwym. Nie przypadkiem sztandarowym utworem Ani stała się piosenka „Tyle słońca w całym mieście”. Ania całą sobą niosła „aurę słońca”- wspomina Halina Frąckowiak.

Kiedy Anna Jantar wychodziła na scenę, rozpromieniała swoim blaskiem wszystkich dookoła. Publiczność ją kochała. Zresztą z wzajemnością. Na jej koncerty przychodziły tłumy fanów, a ona czarowała ich swoim wdziękiem. Przyciągała do siebie ludzi.

Pełna pasji i miłości do muzyki. Nawet kiedy wydawać by się mogło, że osiągnęła już wszystko, a jej piosenki zostały docenione w kraju i za granicą, ona wciąż poszukiwała swojej muzycznej drogi.

Dziś dla wielu artystów stanowiłaby wzór do naśladowania: otwarta, serdeczna i towarzyska, a jednocześnie niezwykle pracowita i pełna pokory, konsekwentnie spełniała swoje marzenia.

Książka godna polecenia, zwłaszcza dla fanów piosenek Anny Jantar.
IMG_20220328_095809.jpg - 3,62 MB

  {gallery}zdjecia/2022/4/VIDDK{/gallery}

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content