Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy — filia w Staszkówce — zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10–14 lat do udziału w bezpłatnych szkoleniach „Edukacja on-line”, organizowanych w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim”. Projekt jest realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, dofinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Podczas kursu uczestnicy poznają popularne platformy i interaktywne narzędzia wspomagające edukację. Zapoznają się także z metodami i dobrymi praktykami samoorganizacji grup mentoringowych do nieformalnego uczenia się. Dodatkowo rozszerzą wiedzę o zagadnienia z ekologii i bezpieczeństwa związanego ze sprzętem elektronicznym.

Szkolenia będą prowadzone w formie zajęć zdalnych. Przewidujemy 10 zajęć, które będą się odbywać cyklicznie — trzy razy w tygodniu po 90 minut.

Zapisy są przyjmowane w Ośrodku Kultury i Biblioteki w Moszczenicy — filii w Staszkówce — do 29 października 2021 roku. Podczas zgłoszenia należy uzupełnić niezbędne dokumenty. Za dziecko do 13. roku życia wypełnia je rodzic / opiekun prawny, natomiast młodzież powyżej 13. roku życia uzupełnia samodzielnie.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej informacji na stronie: www.siecnakulture.pl.


Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content