Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Dobiega końca 2020 rok, który pełen był czytelniczych wyzwań. Biblioteki były zamykane, otwierane, znowu zamykane, z utrudnionym dostępem do niektórych zbiorów czy usług.

My jednak, mimo wszystko, staraliśmy się nie tracić kontaktu z naszymi Czytelnikami. Znosiliśmy limity wypożyczeń, organizowaliśmy literackie ławeczki, przygotowywaliśmy książki na telefon, organizowaliśmy konkursy, wzbogacaliśmy księgozbiór, dostosowując go do Waszych potrzeb, aktywnie działaliśmy na naszym facebookowym profilu. Z pełnym przekonaniem możemy napisać, że nasi Czytelnicy mieli możliwość realizacji swoich literackich pasji.

Na ostatnią sylwestrową noc proponujemy Wam tegoroczne nowości. Z pewnością znajdą coś dla siebie pasjonaci kryminałów, piłki nożnej, dalekich podróży, lekkich powieści obyczajowych czy refleksyjnych biografii. Zapraszamy do bibliotek, gdzie służymy pomocą w doborze ciekawych lektur.

Przypominamy, że w sylwestra biblioteki w Moszczenicy i w Staszkówce są otwarte w godz. 8.00–12.00.

Życzymy Wam, aby nadchodzący 2021 rok był lepszy niż 2020, a Waszym wiernym towarzyszem w każdym dniu była dobra książka. Wszystkiego dobrego!

{gallery}zdjecia/2020/12/sylwester{/gallery}

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content