Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do dolnej stopki strony

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie przygody ciągle głodnego i poszukującego miodku uroczego misia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

Kubuś Puchatek z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych Czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury. A skoro o książkach mowa, to zapraszamy Was w drodze ze szkoły bądź przedszkola do odwiedzenia naszych bibliotek i wypożyczenia książek, których głównym bohaterem jest dzisiejszy solenizant.

Kubusia Puchatka pokochali odbiorcy w każdym wieku i na całym świecie. Nawet po latach z sentymentem wracamy do tej historii. Dorosłym kojarzy się z ich ulubioną bajką z dzieciństwa, piękną historią o przyjaźni, tolerancji, którą chętnie przekazują z pokolenia na pokolenie. A dzieci? One od razu pokochają misia o niezbyt dużym rozumku, ale wielkim sercu!

Jeszcze niezdecydowanych Czytelników odsyłamy do naszego katalogu bibliotecznego, w którym możecie sprawdzić, jakie książki o Kubusiu Puchatku możecie u nas wypożyczyć. Lista książek jest dostępna tutaj.

Zostaw odpowiedź

Ośrodek Kultury i Biblioteki © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content